Susisiekite
E-mail: info@change.lt
Ph: +370 626 05881

LIETUVOS KŪRĖJŲ KLUBAS: CHANGE LT bendruomenių plėtra lemianti smulkaus verslo augimą

CHANGE LT profesionalų buriamas Lietuvos kūrėjų klubas – tai neįkainojama bendruomenių plėtros teikiama galimybė visiems mažiesiems gamintojams, kūrėjams, autoriams gauti susistemintą informaciją, konsultacijas bei dalintis vertingomis patirtimis vieniems su kitais kasmėnesiniuose susitikimuose. Bendruomenės modelis yra labai svarbus instrumentas padėti verslui greičiau ir sėkmingiau valdyti pokyčius.

Rugsėjo mėnesį veiklą pradėjęs klubas organizuoja susitikimus trijuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir jau apjungė per 100 mūsų šalies kūrybinių verslų atstovų. Sausio mėnesio susitikimas buvo skirtas strateginiam veiklos planavimui. Didžiausias komandos laimėjimas, kad nemaža dalis dalyvių, nepaisant to, kad savo verslą kuria vieni, tik su iš išorės pasitelkiamais resursais, po šių susitikimų patvirtino, jog strateginio planavimo reikšmė yra kur kas didesnė nei vien tik pardavimų ir einamųjų veiksmų išankstinis numatymas. Daugelis naujai pamatė savo veiklas, verslo spragas, išsikėlė ne tik strateginius tikslus, bet ir uždavinius jiems pasiekti.

Bendruomenės formatas yra vienas iš sėkmingiausių pokyčių valdymo įgyvendinimo ir valdymo metu, nes jis leidžia keistis informacija, tikrinti jos patikimumą bei sumažinti pasipriešinimą, dalinantis sėkmės istorijomis. Change LT profesionalams jis leidžia dalintis pokyčių valdymo žiniomis su smulkaus verslo bendruomene bei taip didinti jų atsparumą rinkos svyravimams bei neigiamiems iššūkiams.

Klubo susitikimų metu buvo taikytas Verslo modelio drobės (angl. Business Model Canvas) įrankis, kuriuo remiantis buvo analizuojamos pagrindinės veiklos sritys, kuriamos vertės klientams, klientų segmentai bei pajamų ir kaštų dedamosios. Detali veiklos analizė buvo orientuota į ateities procesų numatymą, jų efektyvinimą, papildomų verčių kūrimą bei laiko taupymą. Taip pat buvo atliekami pratimai asmeninių ir verslo tikslų kalibracijai, pristatomi SWOT, TOWS, PESTEL metodai vidinių ir išorinių jėgų analizei. Ši auganti bendruomenė ir numatoma jos dar didesnė plėtra leis ateityje smulkių verslų atstovams sužinoti dar daugiau apie verslo analizę ir pokyčių valdymą.

„Visa mūsų komanda didžiuojasi šios bendruomenės ir klubo nariais, jų aktyvumu, bendruomeniškumu ir sėkmingu pavyzdžiu, kaip net smulkus verslas gali tarpusavyje dalintis patirtimi, pritraukti geriausius ekspertus, kurti jungtinius projektus bei siekti eksponentinio augimo“ – klubo tikslais dalijasi CHANGE LT bendraįkūrėja, pokyčių strategė, Lietuvos kūrėjų klubo vadovė Rita Čiapaitė Baublienė

Mes naudojame "slapukus" jūsų patirčiai pagerinti.