Turite projektą?

Mes dirbame su pokyčių valdymo žinių ieškančiomis įmonėmis, kurios tikisi kompleksinės ekspertinės pagalbos. Pokyčių valdymas nuo problemos identifikavimo, poreikio analizės iki verslo transformacijų įgyvendinimo. Įsitraukę kuo ankstyvesnėje pokyčių valdymo stadijoje garantuojame geriausią įmanomą rezultatą. Pasibaigus pokyčių valdymo projektams, verslo transformacijoms numatome galimas ateities rizikas bei sudarome veiksmų planus.

 

Jaučiate, jog verslas turi keistis, darbuotojus neramina vykdomi verslo pokyčiai, kyla pasipriešinimas, o gal vargina užsitęsę pokyčiai, turite naujų projektų, kurie kelia iššūkių - užpildykite žemiau pateiktą anketą.

Į kiekvieną gautą užklausimą reaguojame iš karto ir susisiekiame per 48 valandas dėl poreikių patikslinimo. Mes suprantame, kad verslo poreikiai turėjo būti įgyvendinti vakar, tačiau turėdami laiko planavimo patirtį sugebame dirbti taip, kad abi šalys liktų patenkintos. Mes nežadame, o darome - tai yra viena pamatinių mūsų vertybių!

PROCESAS TRUMPAI:

1. Pateiktos informacijos vertinimas. Išanalizuojame pateiktus poreikius ir problematiką, nustatome, ar tai suderinama su mūsų veiklos modeliu ir susisiekiame nurodytais kontaktais.

2. Verslo poreikių patikslinimas. Mūsų ekspertų kompetencijų spektras gali padėti surasti lankstų darbo modelį ir padėti net tais klausimais, kurie iš pradžių atrodo neįgyvendinami.

3. Santykių formalizavimas ir sutarties pasirašymas. Mes dirbame tik po sutarties pasirašymo ir aiškaus poreikių patvirtinimo parašais - esame atsakingi ne tik prieš Jus, bet ir prieš komandą, kurią deleguojame Jūsų projektams vykdyti.

4. Projekto reikalavimų keitimas arba įgyvendintų užduočių uždarymas. Kontroliuojame projektų eigą ir stebime jų pasikeitimus, operatyviai reaguojame, jeigu matome, kad ir mums reikia prisitaikyti, teikiame pasiūlymus. Užbaigus užduotis - perduodame rezultatus ir išrašome sąskaitas už paslaugų vykdymą.

© 2019 by Change.lt

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon