#madeinlithuania

Updated: Jun 11, 2019Change.lt komanda - tai pokyčių ir transformacijų valdymo profesionalai, sėkmingai įsilieję į ilgametę patirtį turinčių kompanijų veiklą bei padedantys joms keistis, atsinaujinti ir padidinti efektyvumą.


Mūsų bendruomenė žavi empatija ir nuoširdžiu įsitraukimu į #madeinlithuania ženklu žymimų prekinių ženklų vystymą. Per trejus metus vystydami Brandtracker.lt - Lietuvos kūrėjai socialinę iniciatyvą neatlygintinai dirbome su keliais šimtais lietuviškų rūbų, aksesuarų, namų ir interjero prekių ženklų bei galime pagrįstai teigti, jog pasiekėme ekspertinio profesionalumo šioje srityje. Supratome skirtumus nuo kitų šalyje veikiančių verslų, paremtų IT technologijomis, intelektiniu potencialu, pirk - parduok veiklos specifikos ir pan.


Mes “pagaminta Lietuvoje” prekinių ženklų savininkus vadiname kūrėjais. Jų ryšys su produktu yra kitoks, asmeniškas, jautrus, ne visada pragmatiškas, todėl mes jiems nesakome, kokio ilgio turėtų būti suknelė ar kokias spalvas reiktų įnešti naujoje kolekcijoje, tačiau mes konsultuojame ir atsakome į tokius klausimus:

1. Komunikacijos strategija;

2. Pirkėjo profilis;

3. Konkurencinė aplinka ir išskirtinumo paieškos;

4. Prekės ženklo vertė ir kainų lygis;

5. Veiklos legalizavimas;

6. Pardavimų strategija;

7. Potencialo auginimas.

8. Plėtra ir partnerystės.


Kuo mes skiriamės nuo įprastų konsultantų?


Mes siūlome ne tik atsakymus “ką, kaip ir kada?”, kurie dažniausiai sukelia nepasitikėjimą savimi ir tarytum neįveikiamą naštą tai tinkamai įgyvendinti. Mes pasitelkdami laisvai samdomus ekspertus viską galime atlikti už Jus!


0 views

© 2019 by Change.lt

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon