Paslaugos.

Pokyčių valdymo ekspertai. Mes esame pokyčių valdymo profesionalų bendruomenė, kurioje kiekviena asmenybė pasiekia aukščiausių darbo rezultatų, turėdami visišką laisvę kurti, veikti, laužyti stereotipus ir daryti tai, ką sugeba geriausiai. Mes vienijamės kurdami paslaugas verslui, kad veikdami drauge ar atskirai sukurtumėme nenutrūkstamų pokyčių valdymo kompetencijų rinkinį ir savo neribotas galimybes realizuotumėm didžiausiuose projektuose, verslo pokyčiuose, garantuodami jų sėkmę. Pokyčių valdymas gali būti paprastas su CHANGE.LT.

VERSLUI

Mes dirbame su verslo įmonėmis, kurios ieško kompleksinės ekspertinės pagalbos nuo analizės iki įgyvendinimo. Įsitraukę kuo ankstyvesnėje pokyčių stadijoje garantuojame geriausią įmanomą rezultatą.

Pasibaigus projektams, numatome galimas ateities rizikas bei sudarome rezultatų išlaikymo veiksmų planus. 

Turite naujų projektų ar įgyvendinate pokyčius, kurie kelia iššūkių - užpildykite žemiau pateiktą anketą.

PROFESIONALAMS

Mūsų bendruomenės nariai pasitelkia vieni kitus į savo projektus arba yra kviečiami į jungtinius projektus kaip laisvai samdomi ekspertai. Komandos nariai dalyvauja ir naujų narių vertinime, taip užtikrinamas vertybėmis ir bendradarbiavimu grįstas bendruomenės augimas. Pas mus susitinka tik geriausi. Manai, kad gali pasiūlyti reikšmingą žinių ir kompetencijų rinkinį bei nori augti komandoje - prisijunk prie mūsų, užpildyk žemiau pateiktą anketą!

© 2019 Momentum LT, MB

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon